Для того щоб замовити гру залишіть Ваш номер телефону і ми з Вами з'вяжемося:

Виїзні ігри

     Виїзні ігри 

     Як відволікти рідних та друзів від гаджетів?

     Створити яскравий настрій у реальному світі!

     Активні ігри у клубі «1-й Легіон» допоможуть весело та з користю провести час великою компанією!

     Сьогодні ми пропонуємо не лише наші спеціально обладнані майданчики. Якщо ви вже обрали місце для відпочинку, ми організуємо для вас виїзний захід.

     «1-й Легіон» пейнтбол клуб Дніпро проводить ігри на різних майданчиках. Підбирає сценарій, залежно від місця організації свята, кількості запрошених, віку учасників.

       Де провести виїзну гру?

     Де забажаєте! Ви запрошуєте нас заздалегідь на заброньовану турбазу, пляж, місце відпочинку на природі. Ми проводимо заходи у школах, дитячих таборах та навіть в офісах і ресторанах.     

29019774_1825224227779551_899919833_n.jpg        28906888_1825223744446266_524848908_n.jpg

     У нас замовляють лазертаг чи пейнтбол у місті Дніпро та інших населених пунктах у межах 50 км від міста. Деталі такого заходу обговорюються індивідуально з кожним замовником.

         Які виїзні ігри користуються популярністю?

    У нас ви замовляєте сценарії заходів на будь-який вік. Інструктори пропонують сценарії, де однаково весело та драйвово почуваються чоловіки та жінки, підлітки, а також дітки від 6 років.

    Для великої компанії дорослих ми пропонуємо пейнтбол. У пейнтбол грають на свіжому повітрі та в приміщенні. Оскільки від желатинових кульок з фарбами можуть залишатися невеличкі синці, в гру допускаються діти від 12 років. Ми пропонуємо використовувати спеціальний захисний камуфляж. Якщо ви бажаєте активно відпочити на турбазі або хочете урізноманітнити корпоратив – пейнтбол допоможе відчути яскраві емоції та максимальний викид адреналіну. 

phoca_thumb_l_zima1.jpg       26996622_174655599961718_619507942_n.jpg

      Для виїзних заходів замовляйте динамічний та безпечний – лазертаг

     Чому варто вибрати лазертаг? Ця гра дуже реалістична і при цьому повністю виключає больові відчуття. Під час бою ви відчуваєте себе справжнім снайпером або солдатом, бо ми використовуємо сучасні електронні маркери – лазерні тагери. Зовні обладнання схоже на реальні снайперські гвинтівки. При цьому безпечний інфрачервоний промінь не шкодить навіть маленьким дітям. За принципом дії, він схожий на пульт від телевізора.

     Учасником гри «лазертаг» може стати будь-хто. Навіть дітки від 6 років.

     Виїзний захід із лазертагом можна замовляти на корпоративи, веселі дитячі свята на природі, у дитячий садок чи школу. Гра гарно підійде тим, хто хоче розвеселити своїх та сусідських діток під час перебування на дачі чи турбазі.

      Як замовити гру?

    Бажаєте обговорити сценарій та технічні особливості виїзного заходу? Телефонуйте нашим інструкторам. Фахівці клубу докладно розповідають про особливості замовленого заходу, дізнаються про характеристики місця проведення гри.

      Окрім імпровізованого бою ми пропонуємо послуги фотографа, прикрашаємо місце проведення свята, готуємо частування на природі.

      Бажаєте зробити собі подарунок чи сюрприз своїм гостям? Бронюйте виїзну гру в клубі «1-й Легіон».


Возврат к списку

ЗАМОВИТИ ГРУ ПРОСТО – ЛИШЕ ДВА КЛІКИ!

Замовте свою гру, натисніть кнопку та введіть Ім'я та телефон. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та уточнимо всі деталі!

Замовити гру