Для того щоб замовити гру залишіть Ваш номер телефону і ми з Вами з'вяжемося:

Корпоратив

Корпоративи у Дніпрі – здійснюємо організацію та проведення корпоративного відпочинку

Бажаєте ефективно донести цінності компанії своїм співробітникам? Створити міцний колектив із єдиним командним духом? Шукаєте нестандартні ідеї проведення тімбілдінгів?

Вам однозначно до нас!

Бронюйте оригінальний спортивний корпоративний відпочинок у клубі «1-й Легіон»
Організовуємо все: від ідей та сценарію для корпоративу, до складання меню та кейтерингового обслуговування. 

спортивный корпоративный отдых в клубе 1 Легион      организация корпоративов, активного отдыха в днепре     

НАШІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ 
КОРПОРАТИВІВ І ТІМБІЛДІНГІВ 

       Наші співробітники врахують усі нюанси для успішного проведення заходів.

Для вас:

 1. Ідеї та сценарії для корпоративу та тимбілдингу.

 2. Ведучі та асистенти для проведення заходу.

 3. Ді-джеї та музичний супровід.

 4. Обладнання, спорядження, уніформа для ігор у лазертаг, пейнтбол та квестів.

 5. Кейтеринг – складання меню. Закуски для корпоративів – фуршет або банкетний стіл. Польова кухня – куліш, гриль, овочі.

 6. Якщо треба – закриємо заклад під ваше свято! Оплата погодинна.

 7. Також ми проводимо виїзні заходи у вас в офісі з усіма перерахованими вище нюансами – пишемо сценарій, надаємо ведучих, обладнання для ігор та квестів, кейтерингові послуги. 

КЕЙТЕРИНГ ВІД «1 ЛЕГІОН» — ВИЇЗНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, МЕНЮ І ЗАКУСКИ ДЛЯ КОРПОРАТИВІВ

пицца - своя кухня, кейтеринг для корпоративов 1 Легион    бургеры - своя кухня, кейтеринг 1 Легион    десерты - своя кухня, кейтеринг 1 Легион    закуски - своя кухня, кейтеринг 1 Легион   


НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ЦІКАВОГО І АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ ВАШОГО КОЛЕКТИВУ

Для активних корпоративів на природі або тимбілдингу в приміщенні ми пропонуємо:

✔ індивідуальний сценарій корпоративу – під кожну компанію;

✔ командні ігри та конструктор для тимбілдингу;

✔ квести, сценарії для квестів, розрахованих на команди з будь-якою кількістю осіб;

✔ гру лазертаг (або її елементи);

✔ гру пейнтбол (або її елементи).


ІГРОВИЙ КОНСТРУКТОР ДЛЯ ТІМБІЛДІНГУ ВІД КЛУБУ «1-й ЛЕГІОН» 

Игровой конструктор для тимбилдинга от 1 Легион    Игровой конструктор для корпоратива, 1 Легион   


КВЕСТИ ДЛЯ КОМАНДНОЇ РОБОТИ

квест для командной работы - для тимбилдинга    квесты для корпоратива и праздников   

Лазертаг та пейнтбол — для корпоративів та тімбілдінгів в Дніпрі

Для проведення корпоративів та тимбілдингів на природі або в приміщенні ми пропонуємо декілька варіантів сценаріїв ігор у лазертаг та пейнтбол. На ігровому полі беру участь усі співробітники. У процесі створюються такі умови, де легко виявляється лідер команди, новачок почувається частиною колективу, а кожен учасник корпоративу отримує емоційний заряд для здійснення грандіозних планів.

Ігри лазертаг та пейнтбол у Дніпрі з'явилися давно. При цьому саме в клубі «1-й Легіон» ви отримуєте професійно підготовлений майданчик, сучасне обладнання з різними тактичними характеристиками та якісне обслуговування.

Чому лазертаг підійде для будь-якого корпоративу?

 1. Все дуже просто! Щоб отримати масу позитивних емоцій, вам не потрібна особлива фізична або тактична підготовка. Для цієї безпечної та простої гри ми прописуємо індивідуальний сценарій з урахуванням ваших побажань. У лазерні бої із задоволенням грають чоловіки, підлітки і навіть тендітні дівчата.

 2. Вибір локації. Ви замовляєте проведення свята у нас на полігоні або виїзну гру на турбазу, пляж, у ліс і навіть в офіс!

 3. Клуб «1-й Легіон» надає вам лише найсучасніше бездротове обладнання для лазерних боїв. Така зброя не обмежує ваші рухи та дозволяє добре проявити себе в імпровізованому бою. Вага та тактичні характеристики зброї підбираються індивідуально під кожного учасника.

 4. Для участі у лазерному бою ми пропонуємо практичні камуфляжні костюми. Також, за бажанням, ви використовуєте повсякденне вбрання. Незручно буде тільки в туфлях на підборах ;).

 5. Хочете, щоб корпоратив отримав додаткове емоційне забарвлення? Ми виготовимо атрибути гри з логотипом вашої компанії! Наприклад, прапор для гри по сценарію «Захоплення прапора».


Игра лазертаг для корпоративов в Днепре      Заказать игру лазертаг для тимбилдинга в Днепре       Лазертаг центр в днепре - корпоративы и тимбилдинги

Лазертаг для больших компаний и корпоративного отдыха      Лазертаг для тимбилдингов и корпоративов       Лазертаг в Днепре для больших компаний


Пейнтбол - для любителів активного відпочинку!

Пейнтбол у Дніпрі допомагає отримати максимально гострі відчуття. У цій командній грі використовують спеціальні маркери. Така зброя стріляє кульками із фарбою. Потрапляючи в людину чи іншу перешкоду, кулька з фарбою розбивається. Гра відрізняється динамікою та викидом адреналіну.

У порівнянні з лазертагом, умови гри у пейнтбол жорсткіші, тому інструктор стежить за дотриманням правил безпеки. Обов'язково використовуються захисні маски та камуфляжні костюми.

Пейнтбол для корпоративов в Днепре       Корпоративные мероприятия с пейнтболом в Днепре        Пейнтбол для корпоративов и тимблидингов в Днепре

Активный отдых с пейнтболом в Днепре        Тимбилдинги с пейнтболом в Днепре        Принимаем заказы игр на корпоративын и тимбилдинги, большие компании

         

Наші локаці їдля проведення корпоративів

 • Донецьке шосе, 2-Д (ж/м Фрунзенський, Лівий берег) — полігон просто неба (3 поля), альтанки. 
 • Запорізьке шосе, 53-Б – зона розваг, кімната відпочинку, кухня

Ціни на лазертаг та пейнтбол у Дніпрі у різних місцях відрізняються. Але саме у клубі «1-й Легіон» у вартість корпоративу включається якісне обслуговування, замовлення індивідуального сценарію гри, сучасна зброя з різною вагою та тактичними характеристиками. Ви граєте на спеціально підготовленому полі, а гру веде професійний інструктор. 


Набридли традиційні ідеї для корпоративу в офісі чи кафе? Ви прихильники командних ігор? Хочете багато рухатися та отримувати яскраві емоції?

Замовляйте корпоративну гру в клубі «1-й Легіон»! 

Ми даруємо яскраві емоції та нові відчуття, за якими обов’язково повертаються. Чекаємо на вас!Возврат к списку

ЗАМОВИТИ ГРУ ПРОСТО – ЛИШЕ ДВА КЛІКИ!

Замовте свою гру, натисніть кнопку та введіть Ім'я та телефон. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та уточнимо всі деталі!

Замовити гру