Для того щоб замовити гру залишіть Ваш номер телефону і ми з Вами з'вяжемося:

Дитяче свято

Дитяче свято в клубі "1-й Легіон"

   
        Як здивувати дитину у День народження? Створити особливе свято, в якому почуття змагання та азарту не покине учасників гри ні на мить!

       Приєднуйтесь до команди наших постійних гостей. Замовляйте унікальне привітання для доньки чи сина у клубі «1-й Легіон»!

       Для іменинника та гостей у нас є цікава сучасна гра ЛАЗЕРТАГ. Це захопливий безконтактний вид активного відпочинку – ідеальна розвага для дитячих Днів народжень. Лазертаг обирають батьки та діти, тому що він безпечний, динамічний і підходить діткам від 6 років.

1519984603_1-mesto-lazertag-klub-partizan-g.-kaluga-2.jpg    28944344_1825223077779666_1414312989_o.jpg

       Наші інструктори проводять докладний інструктаж із кожним учасником гри, видають просту в управлінні зброю, вагою від 1 кг. У якості лазера використовується сфокусований інфрачервоний промінь. Механізм дії променя є абсолютно безпечним для організму дитини.

       Лазертаг легко замінює дитячий пейнтбол. За якістю напруження емоцій він нічим не поступається справжньому пейнтболу.

1463x640-6.jpg

      Також у клубі «1-й Легіон» організовано секцію ПЕЙНТБОЛ Дніпро. На ігрових майданчиках у страйкбол та пейнтбол грають діти від 12 років, тому що ця гра складніша і динамічніша за лазертаг. Учасникам гри видається спеціальне захисне спорядження. За процесом слідкує професійний інструктор.

IMG_4080.jpg

       Дитячий пейнтбол у Дніпрі – гра, яка нікого не залишить байдужим. У нашому клубі діти атакують мішені у дикому захваті, а щастю немає меж.

       Ваша дитина вибрала війну зі справжніми фарбами, але їй ще не виповнилося 12 років?

       Замовляйте реалістичну альтернативу дорослому пейнтболу – дитячий КІДБОЛ. У цій грі використовують м'які желатинові кульки з фарбою. Від такої кулі удару практично не відчувається, немає синців. Також для кідболу ми надаємо якісні сучасні маркери (зброю) у вигляді легких та зручних пластикових вінчестерів.

1.jpg   30121840_1834967836805190_1555279330_o.jpg

    Чому батьки та діти обирають ігри у клубі «1-й Легіон»? 

Ваше свято проходить на природі. У процесі активної гри навіть незнайомі дітки швидко знаходять спільну мову і стають однією згуртованою командою. Градус задоволення зашкалює!

    Крім класного настрою, ви отримуєте абсолютний спокій за безпеку ваших дітей на заході.
    
Інструктори клубу пропонують індивідуальні сценарії свята з урахуванням віку учасників, кількості дітей та рівня комунікації у команді.

    Після гри ви можете продовжити святкування. Ми пропонуємо зручні альтанки (опалювальні в холодну пору року), надаємо інвентар для приготування шашлику та юшки.
    Ми знаємо, що активна гра розбудить шалений апетит юних гостей. Тож маємо особливу пропозицію – оригінальну піцу на дровах, ситний куліш та інші страви на мангалі.

    Не вдається приїхати до нас на полігон? Гра лазертаг приїде до вас на турбазу, дачу, чи в будь-яке інше місце.
    
Індивідуально обговорюємо сценарії та нюанси свята: надаємо послуги фотографа, готуємо грамоти для іменинника чи інший подарунок від клубу, яскраво оформлюємо місце проведення заходу.

    Найкращий День народження тільки у ЛАЗЕРТАГ ЦЕНТРІ! Ми підготували комплексні програми, сценарні ігри, квести, аніматорів та багато іншого.

     

Відволікти дітей від гаджетів просто! Проводьте День народження дитини динамічно, сучасно, весело та драйвово у клубі «1-й Легіон»!Возврат к списку

ЗАМОВИТИ ГРУ ПРОСТО – ЛИШЕ ДВА КЛІКИ!

Замовте свою гру, натисніть кнопку та введіть Ім'я та телефон. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та уточнимо всі деталі!

Замовити гру