Для того щоб замовити гру залишіть Ваш номер телефону і ми з Вами з'вяжемося:

Услуги

Дні народження

Поточна швидкість життя змушує нас берегти та оптимізувати власні ресурси, особливо час. І ми знаємо, як зберегти ваш! Більше не треба годинами шукати, де цікаво відсвяткувати День Народження дитини. Клуб «1-й Легіон» у Дніпрі – це найкраще рішення для ділових і дуже люблячих мам і тат.

Замовити ідеальне свято для вашої дитини займе 10 хвилин.

- У закритій чи відкритій локації.

- Із будь-якими іграми та активностями.

- Без нервів, переживань, складних організаційних моментів.

У нас є безліч цікавих ідей та готових пропозицій!

День Народження в Лазертаг центрі на Запорізькому шосе, 53 б! Зайди та обери своє.

За літній період ми оновились! Вас чекає ще більше цікавих розваг та анімацій.Подробнее

Корпоратив

Бажаєте ефективно донести цінності компанії своїм співробітникам? Створити міцний колектив із єдиним командним духом? Шукаєте нестандартні ідеї проведення тімбілдінгів?

Вам однозначно до нас!

Подробнее

Дитяче свято

       Як здивувати дитину у День народження? Створити особливе свято, в якому почуття змагання та азарту не покине учасників гри ні на мить!

       Приєднуйтесь до команди наших постійних гостей. Замовляйте унікальне привітання для доньки чи сина у клубі «1-й Легіон»!

       Для іменинника та гостей у нас є цікава сучасна гра ЛАЗЕРТАГ. Це захопливий безконтактний вид активного відпочинку – ідеальна розвага для дитячих Днів народжень. Лазертаг обирають батьки та діти, тому що він безпечний, динамічний і підходить діткам від 6 років.

Подробнее

Виїзні ігри

     Якщо Ви вже відпочиваєте та вирішили урізноманітнити свій відпочинок, чи просто Вам зручніше, щоб ми привезли ЛАЗЕРТАГ або ПЕЙНТБОЛ обладнання до Вас, наша послуга «виїзні ігри» дозволить заощадити Ваш час та грати у зручному для Вас місці. Подробнее

Аніматор дітям на гру

У нашому клубі, як продовження дитячого свята на ігровий майданчик, Ви можете замовити на дитячих аніматорів. Артисти запропонують безліч тематичних програм для дітей різного віку. Обов'язково вибирайте програму саме з тими персонажами, яких зараз любить Ваша дитина. Тематичні програми розраховані на дітей віком від п'яти до чотирнадцяти років.
Подробнее


ЗАМОВИТИ ГРУ ПРОСТО – ЛИШЕ ДВА КЛІКИ!

Замовте свою гру, натисніть кнопку та введіть Ім'я та телефон. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та уточнимо всі деталі!

Замовити гру