Для того щоб замовити гру залишіть Ваш номер телефону і ми з Вами з'вяжемося:

Лазертаг у Дніпрі, записатися на гру – центр унікальних розваг «Перший Легіон». Цікаві дні народження та корпоративи!

     Бажаєте отримати гострі відчуття реального бою? Активно відпочити з друзями чи провести цікавий корпоратив?

     Бронюйте зараз сучасну гру лазертаг у клубі «1-й Легіон».

     Чому лазертаг підходить для вас?

     Все дуже просто. Цей вид активного відпочинку захоплює учасників з першої секунди. Бої дуже реальні та при цьому абсолютно безпечні. На відміну від пейнтболу, у грі лазертаг немає суворих обмежень.

     Гра лазертаг підходить для різного віку. Лазертаг арени з однаковим інтересом обирають чоловіки, жінки та навіть діти від 6 років. Ви замовляєте гру на будь-якій місцевості.

     У клубі «1-й Легіон» використовуються спеціально підготовлені майданчики. За вашим бажанням можна організувати захід у зручному для вас місці. Ми проводимо виїзні ігри у лісі, парку, базах відпочинку, на дачі.


     Як грати в лазертаг?

     Лазертаг – фізично активна гра. Її суть полягає в тому, щоб вражати суперників інфрачервоним променем (лазерними пострілами). Такий промінь – безпечний та за принципом дії нагадує пульт від телевізора.

    Коли інфрачервоний промінь вражає гравця, влучення реєструє спеціальний датчик, закріплений в одязі. При цьому немає жодного болю, людина відчуває легку вібрацію датчика. Влучення реєструються спеціальним обладнанням, що дозволяє легко визначити переможця. У цій грі все по-чесному – нікому не вдається шахраювати, тому що «вбитих» гравців автоматично відключає електроніка.

     Чим лазертаг відрізняється від пейнтболу чи страйкболу?

   · Використовуються справжні маркери стрілецької зброї – оригінальні АК-74, снайперські гвинтівки АКСУ-74, СКС.РПК, МР-514.

   · Застосовується вбудована електроніка, яка імітує характеристики оригінальної зброї.

   · Ви стріляєте на відстань до 300 метрів.

   · Використовуються точні електронні датчики ураження.

   · У грі немає фарби на одязі.

   · Виключаються травми.

2 лазертаг открытой площадке.jpg  DSC_8268 лого.jpg

     Щоб ваш відпочинок проходив максимально комфортно, перед початком гри інструктори проводять докладний інструктаж. Правила лазертагу прості, тому вступні дані займають 15 хвилин. Під час інструктажу учасники уважно слухають правила ведення бою та ставлять уточнювальні питання.

     Дитячий лазертаг заслуговує на увагу, тому що в нього із задоволенням грають дітки від 6 років. У пейнтбол допускаються гравці з 12-річного віку.

     Ви замовляєте індивідуальний сценарій гри з урахуванням кількості учасників, віку гостей та тематики заходу. Для наших маленьких воїнів ми пропонуємо зручну та легку лазерну зброю, вагою від 1 кг. Вона маневрова і легко керована.

     У клубі «1-й Легіон» лазертаг ціна включає використання сучасної зброї. На вигляд вона не відрізняється від оригінальної. Реалістичність гри створює умови для отримання яскравих емоцій.

     Вже за кілька хвилин тактичного бою незнайомі чи малознайомі люди об'єднуються у згуртовану команду, тому лазертаг часто використовується у різних командних тренінгах та корпоративах.

     Тепер ви знаєте, як нестандартно провести відпочинок, отримати крутезний викид адреналіну, відволікти дітей від телевізорів та комп'ютерів розвагою на природі. Бронюйте гру в клубі «1-й Легіон». Шквал позитивних емоцій гарантуємо!

ЦІНИ 

ІГРИ 1 год/учасн 2 год/учасн
ЛАЗЕРТАГ

350 грн

600 грн

КІДБОЛ

400 грн
(200 кульок)

550 грн
(300 кульок)

ПЕЙНТБОЛ

550 грн
(200 кульок)

700 грн
(300 кульок)ЗАМОВИТИ ГРИ 

099-419-4111 068-788-4111

ЗАМОВИТИ ГРУ ПРОСТО – ЛИШЕ ДВА КЛІКИ!

Замовте свою гру, натисніть кнопку та введіть Ім'я та телефон. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та уточнимо всі деталі!

Замовити гру