Для того щоб замовити гру залишіть Ваш номер телефону і ми з Вами з'вяжемося:

Пейнтбол у Дніпрі, центр унікальних розваг «Перший Легіон». Дні народження та корпоративи!

надпись пейнтбол.jpg

     Пейнтбол у Дніпрі

1463x640-5.jpg

    Тим, хто любить активний відпочинок, відмінно підійде пейнтбол у Дніпрі. Бо пейнтбол – це екстрім, яскраві емоції, неймовірний азарт боротьби!

Можна замовити пейнтбол у місті Дніпро на різні свята – ДНІ НАРОДЖЕННЯ, КОРПОРАТИВИ, грати з компанією друзів чи родиною. У грі можуть брати участь діти віком від 12 років, а для дітей молодшого віку є аналог пейнтболу — кідбол, така ж реалістична, але більш безпечна командна гра. Клуб «1-Легіон» кожному організує якісну та цікаву гру в комфортних умовах.

Пейнтбол вариант.jpg


     Як проводиться гра у пейнтбол?   

    Багато хто вважає, що гра в пейнтбол є травмонебезпечною, але насправді це не так, головне — знати правила безпеки та чітко дотримуватися інструкцій. Перед початком гри наш інструктор докладно пояснить усі правила і покаже, як користуватися пейнтбольним маркером. Водночас у пейнтбол у місті Дніпро можуть грати до 30 осіб. Сам полігон клубу розташований у межах міста, при цьому на облаштованому ігровому майданчику є як зелені насадження («зеленка»), так і штучні укриття: вежі, окопи, різні щити та будиночки.

      1463x640-1.jpg

     Зброя та амуніція для гри у пейнтбол


амуниция.jpg  45d2800fcacea0bddcb72b610f43cdca.jpg  3b84b93c63169a72c7d2828b03b5a150.jpg

    Для гри в пейнтбол у Дніпрі ми використовуємо надійне обладнання, яке робить гру максимально якісною. Надійні та яскраві маркери, якісні кулі дозволяють не допускати помилок, коли на противнику не відзначається постріл. У холодний період наш клуб надає спеціальні зимові пейнтбольні кулі.

    Для тих, хто хоче продовжити відпочинок


  Усім поціновувачам релаксу на природі, клуб «1-й Легіон» пропонує продовжити відпочинок після гри. Навіть у зимовий час ви можете розташуватися в затишних альтанках – замовити куліш на багатті, самовар на дровах, доставку піци або власноруч приготувати шашлик на мангалі.

ВАРТІСТЬ ГРИ

ІГРИ 1 год 2 годл
ПЕЙНТБОЛ

250 грн/особ*

250 грн/особ*


*У вартість входить: оренда маркера, камуфляжної форми, маски, рукавичок, захисного жилета (дівчатам), заправка повітрям, інструктаж, інструктор, можливість грати на 3-х майданчиках клубу.

Кулі оплачуються окремо!

100 куль – 150 грн. Мінімальна кількість куль – 200 шт.

    Також ви зможете додатково замовити: 

·        додаткові кулі – 100 штук/150 грн
·        подовжений ствол – 80 грн
·        прокат захисних наколінників – 80 грн
·        захист шиї – 80 грн
·        захист паху – 80 грн
·        оренду полігону зі своїм екіпіруванням, маркером та своїми кулями – 100 грн/година з особи

   

ЗАМОВИТИ ГРУ ПРОСТО – ЛИШЕ ДВА КЛІКИ!

Замовте свою гру, натисніть кнопку та введіть Ім'я та телефон. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та уточнимо всі деталі!

Замовити гру