Для того щоб замовити гру залишіть Ваш номер телефону і ми з Вами з'вяжемося:

КІДБОЛ – дитячий пейнтбол у Дніпрі. «Перший Легіон» – активні Дні Народження!

Кидбол на донецком .jpg

        Пам'ятаєте, як маленькими грали у козака-розбійника із сусідською дітворою? Наскільки веселим та активним було ваше дитинство?
Розвивайте культуру активного відпочинку у дітей! Бронюйте захоплюючі командні ігри в клубі «1-й Легіон».
Якщо дитині виповнилося 6 років, вона любить рухливі ігри та яскраві емоції, подаруйте їй дитячий кідбол у компанії друзів.

 1463x640-3.jpg

     Хто грає в кідбол? 

     Гра кідбол підходить для тих, хто ще не доріс до дорослого пейнтболу. У пейнтболі відчувається попадання куль, тому в нього грають діти від 12 років.
     Зверніть увагу – за рівнем активності, реалістичності, напруження емоцій та азарту, гра кідбол не поступається своєму дорослому аналогу.
     Ми підбираємо індивідуальні сценарії під різні команди. Тому кідбол швидко захоплює як хлопчаків, так і дівчат.

     Для гри в кідбол не потрібно мати особливу фізичну підготовку і вміти продумувати складні тактичні схеми. Кожна дитина знайде місце на імпровізованому військовому майданчику. В одній грі одночасно можуть взяти участь 24 гравці. Вести бій допомагають навчені інструктори.   

     Чому кідбол  - безпечна гра?      

5.jpg  Снаряжение для кидбола.jpg  1.jpg   

 

     Ми використовуємо легкі пластмасові маркери, вагою від 800 г, типу «вінчестер». Дитина швидко вчиться керувати цією зброєю, тому що маркери зручні, компактні, легко заряджаються та не вимагають спеціального навчання.

     Маркери стріляють маленькими м'якими кульками. Швидкість польоту таких куль у 10 разів менша, ніж у пейнтболі. Тому кідбол у рази безпечніший за свого дорослого аналога. Під час гри ви спокійні за здоров'я своєї дитини та за настрій маленьких гостей вашого свята.

детский праздник КИДБОЛ № 2.jpg     

     Кожному учаснику імпровізованої війни ми видаємо форму та захисну маску. Професійні інструктори клубу проводять докладний інструктаж перед кожною грою, озвучують правила та пояснюють особливості сценарію. 

1463x640-4.jpg

 

     Ви замовляєте гру в будь-яку пору року, тому що ми використовуємо спеціально обладнані полігони та місця для відпочинку. Влітку після кідболу продовжуйте свято у відкритих альтанках, а в холодну пору року – в комфортних опалюваних приміщеннях.

     Ми надаємо інвентар для приготування страв на багатті. А наш фірмовий куліш стане знахідкою після активної гри.

     За бажанням клієнтів ми допомагаємо прикрашати місце проведення свята, запрошуємо фотографа та аніматорів, проводимо виїзні ігри.

     Живіть повним життям! Святкуйте День народження, дитячий випускний, сімейне свято весело та активно у клубі «1-й Легіон».


Вартість гри


ГРА 1 год/учасн 2 год/учасн
КІДБОЛ

400 грн
(200 кульок)

550 грн
(300 кульок)


Чекаємо на вас та ваших друзів на полігоні клубу «1-й Легіон»

Клуб "1-й Легіон" – БІЛЬШЕ ніж гра, КРАЩЕ ніж відпочинок!

ЗАМОВИТИ ГРУ:

(099)-419-4111

(068)-788-4111

 

ЗАМОВИТИ ГРУ ПРОСТО – ЛИШЕ ДВА КЛІКИ!

Замовте свою гру, натисніть кнопку та введіть Ім'я та телефон. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та уточнимо всі деталі!

Замовити гру