Для того щоб замовити гру залишіть Ваш номер телефону і ми з Вами з'вяжемося:

Лазерний лабіринт

«Лазерний лабіринт» – захоплюючий атракціон для всієї родини, друзів, колективу

Сфера розважальних послуг не стоїть на місці, постійно дивуючи чимось цікавим та незвичним. Неспинно розробляються нові й нові випробування для любителів перевірити себе на міцність. Саме такою, дуже популярною розвагою серед дітей та дорослих нашого міста, є Квест-кімната Лазерний лабіринт!

Усі ми бачили в голлівудських фільмах зі шпигунами, як головний герой пробирається крізь павутиння лазерного проміння. Подолати таку перешкоду здавалося неможливим. Та тепер у кожного є можливість випробувати шпигунську долю: побувати на місці зневіреного героя, відчути всю гостроту моменту, виконати практично нездійсненну місію.

Такий атракціон чудово підійде дітям, підліткам, дорослим людям. Він абсолютно безпечний для здоров'я і приносить радість, незалежно від віку учасника. Які умови для гравців? Особливих вимог немає!

Параметри гри виводяться на спеціальний сенсорний дисплей. Там можна вибрати рівень складності, запустити зворотний відлік, побачити підсумок квесту.

Особливості

Суть подолання лазерного лабіринту – пробратися через кімнату, розділену безліччю лазерних променів, не зачепивши їх. Якщо гравець таки зачіпає промені, одразу ж спрацьовує світлова сигналізація. Потрібно знову повернутися до старту і проходити все спочатку.

Дія відбувається у містичній атмосфері, яка нікого не залишить байдужим. Загадковий голос робота, полутемна кімната, дим-машина. Все це наштовхує на думку, що учасник не на планеті Земля, а у відсіку якогось міжгалактичного корабля. Дуже круто!

На проходження кожного з рівнів, гравцям дається лише три ігрові життя та 180 секунд часу. Тільки підключивши всі свої вміння пластично рухатися та повністю підкоривши своє тіло, можна досягти позитивних результатів. Навіть будуть такі ділянки, де треба буде повзти по підлозі, щоб не зачепити промінь.

Гра буде ідеальним варіантом для корпоративів, святкування дня народження, або приємного проведення часу з друзями на вихідних.

ltg3.jpg ltg4.jpg ltg2.jpg

Унікальність нашого лабіринту

Атракціон створений фахівцями нашого конструкторського відділу. Усе від озвучки, до електроніки – витвір нашої професійної команди «1-й Легіон». Так, наша квест-кімната є абсолютно ексклюзивною.

Приходьте і випробовуйте на собі неймовірні відчуття! Ціна атракціону приємна – лише 700 гривень за одну годину задоволення. Приїжджайте в центр Дніпра, а саме на Запорізьке шосе, 53 Б, і отримуйте незабутні емоції!

Привіт. Ти знаходишся у лазерному лабіринті . Твоя задача пройти всі контрольні точки позначки, діставшись кожної з них, потрібно натиснути на них , за відведений час. Тоді місія буде вважатись виконаною. Ти переможеш (микро пауза) , якщо пройдеш всі чек-поінти, без спрацювання сигналізації. Ти програєш, якщо закінчиться ігровий час або використаєш всі свої ігрові життя. Кількість життів вказано на табло. Готовий? (пауза чуть меньше секунды) Натисни старт.


Возврат к списку

ЗАМОВИТИ ГРУ ПРОСТО – ЛИШЕ ДВА КЛІКИ!

Замовте свою гру, натисніть кнопку та введіть Ім'я та телефон. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та уточнимо всі деталі!

Замовити гру