Для того щоб замовити гру залишіть Ваш номер телефону і ми з Вами з'вяжемося:

1st Legion

         У Стародавньому Римі основною армійською одиницею були легіони, що у перекладі означало – набирати. Перший легіон створив Гай Юлій Цезар у 48 році до нашої ери. Він називався «I Германський легіон» (Legio I Germanica). Один легіон складався з 6-7 тисяч осіб і формувався з легкої піхоти, важкої піхоти та вершників. Кожен легіон мав прапор — срібного орла на жердині.

       Армія формувалася до бою в такий спосіб – легіони шикувалися у фалангу. Першою йшла легка піхота, потім – важка. Третій ешелон – ветерани, тріарії, найдосвідченіші та загартовані. Один їхній вид лякав ворога до божевілля, а холоднокровність та авторитет надихали молодих солдатів. Якщо щось сильно затягувалося, то навіть казали, що «справа дійшла до тріаріїв». Бойовий клич римських легіонерів «Барра!» наводив жах одним своїм звучанням. З'являючись перед ворогом, залізні легіони знищували армію з одного удару, змушуючи решту світу тремтіти від жаху. Тактична підготовка, завзяті тренування та жорсткий відбір до легіонів римської армії сприяли тому, що ці воїни ставали елітою. Легенди про військову майстерність легіонерів ходили по всьому світу.

       Давно зникла Римська імперія. Пішла в минуле, як війни зі списом та мечем. Тепер людство володіє новими сучасними видами зброї. Та нам захотілося відтворити невелику частину таких легендарних підрозділів у реальному часі, тому ми назвали наш лазертаг-пейнтбол клуб «1-й Легіон». Як і в Стародавньому Римі, гравці нашого клубу мають прапор команди, діляться на легіонерів різного призначення – стрілки, снайпери, кулеметники. Кожен має своє призначення, що дозволяє продумувати різні тактичні комбінації та вибудовувати стратегію гри.


       Лазертаг (англ. lasertag: laser – лазер, і tag – мітка) – це командна військово-спортивна гра, що відбувається в реальному часі і реальному просторі. У грі використовуються електронні макети зброї (тагери), що стріляють безпечними інфрачервоними променями.

      Суть гри полягає у поразці гравців-противників безпечними лазерними пострілами з тагерів (макетів зброї). «Ураження» гравця відбувається шляхом реєстрації променя тагера спеціальними датчиками опонента (сенсорами) на спеціальній пов'язці. Для лазертага в нашому клубі є маса ігрових сценаріїв, що дозволяє проводити ігри як у стилі активний екшен, так і в стилі цікавих квестів. Сама гра відбувається на свіжому повітрі, або в приміщенні. Пов'язана з активним руховим навантаженням, але необхідності поділу гравців за ваговими або віковими категоріями немає. В лазертаг можуть грати діти віком від 6 років.

     Пейнтбол (Paintball – куля з фарбою) – це командна гра із застосуванням маркерів, що стріляють кульками з фарбою. При влучанні у перешкоду, кульки розбиваються і забарвлюють її. Людина, в яку потрапляє кулька і залишає суцільну мітку діаметром понад 2,5 сантиметри, вибуває з гри – підіймає маркер вгору стволом і виходить із поля.

Клуб «1-й Легіон» пропонує випробувати нові емоції – полишити бетонні джунглі сучасного життя та поринути в ігрові військові битви. Насолодитися екстремальним, активним відпочинком.

     

Клуб активного відпочинку «1-й Легіон» – БІЛЬШ ніж гра, КРАЩЕ ніж відпочинок!

ЗАМОВИТИ ГРУ ПРОСТО – ЛИШЕ ДВА КЛІКИ!

Замовте свою гру, натисніть кнопку та введіть Ім'я та телефон. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та уточнимо всі деталі!

Замовити гру